היום יום שני ט"ו באב – הזדמנות לרווקים ורווקות

היום, יום שני ט"ו באב (7.8) עליו נאמר "לא היו ימים טובים בישראל כחמישה עשר באב", יקיים יד לאחים מעמד מיוחד בעמוקה לתפילה לזיווגים עבור רווקים ורווקות. את המעמד שיערך על הציון של התנא יונתן בן עוזיאל בעמוקה, יפתח בקריאת מזמורי תהילים על ידי עשרה תלמידי חכמים ויוקדש כולו לתפילה ולהזכרת שמות מעוכבי השידוך, אשר שמותיהם יישלחו מבעוד מועד למוקד יד לאחים.


התפילה בט"ו באב נערכת גם השנה על רקע תופעת הרווקות המאוחרת שהפכה להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות במגזר, ובמשפחות רבות ישנם רווקים ורווקות המייחלים ומצפים להקים סוף סוף בית נאמן בישראל.


ביד לאחים מבקשים להדגיש כי במידת הצורך, תמשך התפילה בעמוקה על הרווקים והרווקות בל"נ מידי ערב ראש חודש, חודש חודש עד למציאת הזיווג.


מיד עם הפרסום על מעמד התפילה הצפוי, הוצף מוקד יד לאחים בפניות רבות מכל רחבי הארץ, למסירת שמות למעמד התפילה. מעניין לציין כי חלק מהפונים ביקשו לומר תודה וסיפרו בהתרגשות על עצמם, או על חברים ובני משפחה שמצאו את זיווגם לאחר ששמותיהם הוזכרו במעמד התפילה שנערכה בט"ו באב אשתקד.


ביד לאחים ציינו כי הדאגה והערבות ההדדית לכל יהודי, מלווה את פעילות ההכנה למעמד התפילה. ואומנם בקשות רבות של קרובים מכרים וידידים על יקיריהם זורמות כל העת למשרדי העמותה.


להעברת שמות רווקים/ות לחצו כאן


או חייגו למוקד יד לאחים 9234*

4/08/2017
Back
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100